Specjalista ds ofertowania (budownictwo drogowe)

Ref. No.: RENRU1417
REMOTE

Klient

Aktualnie FUTURE SEARCH&SELECTION wspaiera jednego ze swoich Klientów (międynarodowy Generalny Wykonawca) w poszukiwaniu do Działu Ofertowego Kandydatów

Rola

Specjalista ds. ofertowania (budownictwo drogowe)

1. Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

2. Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

3. Możliwość rozwoju zawodowego

4. Szeroki pakiet benefitów pracowniczych ? prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych

5. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań

6. Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Obowiązki

1. Wyszukiwanie i analiza ogłoszeń przetargowych

2. Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów ofertowych na podstawie dokumentacji przetargowej

3. Wysyłane zapytań ofertowych

4. Analiza otrzymanych ofert pod kątem jakościowym oraz ekonomicznym

5. Nawiązywanie kontaktów oraz prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami, producentami, projektantami

Wiedza, umiejętności i doświadczenie

1. Wykształcenie wyższe techniczne

2. Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisko o zbliżonym profilu zawodowym

3. Doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania robót infrastruktury drogowej

4. Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, AutoCAD

5. Umiejętność obsługi programów kalkulacyjnych np. NORMA PRO

6. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności drogowej bez ograniczeń będą stanowiły dodatkowy atut

7. Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

8. Zaangażowanie w powierzone zadania